Prima Dog

RÄÄGIME LIHAST!

Koerad on loomu poolest karnivoorid, kuid nad on võimelised seedima ka mõistlikus kogusessüsivesikuid. Sellest hoolimata peab koera hea dieedi aluseks alati olema liha. Liha on koerte puhul ülioluline terve lihaskonna arenguks ning üleüldiseks heaoluks. Koerad kasutavad süsivesikuid peamiselt seedimise hõlbustamiseks. Süsivesikutest saadavad kiudained aitavad toidumassil koera lühikeses seedetraktis liikuda. Põhiline energiaallikas koera toidus on rasv, kuna koer ei suuda omastada süsivesikuid sellisel moel nagu meie, inimesed.


Prima Pet toitude peamine koostisosa on alati liha. Süsivesikute saamiseks kasutame gluteenivaba kartulit, kuivatatud õunu ja kergesti seeditavat maisi. Seda ei saa öelda kõigi teiste turul olevate koeratoitude kohta, isegi mitte lemmikloomapoodides müüdavate toitude kohta. Paljud tootjad kasutavad odavate täiteainetena nisu või soja, et toidu kaalu tõsta. Seda seetõttu, et liha on kõige kallim koeratoidus kasutatav tooraine. Nisu ja soja võivad põhjustada allergiaid.

PÕHJAMAISED MAITSETAIMED JA MARJAD

Kõik Prima Pet toidud sisaldavad valiku tervislikest põhjamaistest maitsetaimedest ning marjadest.
Need looduslikud marjad ja taimed on suurepärased looduslike vitamiinide, mineraalide, antioksüdantide ja rasvhapete allikad.

22 toode(t)

lehekülje kohta

1

22 toode(t)

lehekülje kohta

1